Świątecznie

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim, czytającym mojego bloga, dużo radości z przyjścia na świat Mesjasza. Niech Światło płynące ze Żłóbka, dotrze do wszystkich obszarów Waszego życia, które są spowite mrokiem i ciemnością „Lud, który siedział w ciemności, ujrzał światło wielkie, i mieszkańcom cienistej krainy śmierci światło wzeszło” (Mt 4, 16). Zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Od dłuższego czasu zbieram się do napisania dosyć istotnego dla mnie posta, dotyczącego bardzo właśnie tego wydarzenia – Bożego Narodzenia. Niestety jednak ciągle coś mi to zadanie utrudnia – a to obowiązki w pracy i zmęczenie, które dało mi się we znaki w ostatnim czasie, a to świąteczne sprawunki. Mam jednak nadzieję, że uda mi się wreszcie napisać podczas tych Świąt. Może jednak też tak właśnie miało być.

 

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz życzę Wam, aby Jezus narodził się w Waszych sercach na nowo. Niech to będzie czas, gdy klękając przy żłóbku, powiecie Mu – jesteś moim Mesjaszem i moim Panem, chcę przyjąć zbawienie, które mi przyniosłeś. Jesteś Zbawicielem Świata, Mesjaszem Izraela, Odkupicielem ludzkości, ale dla mnie ważniejsze jest to, że jesteś MOIM Zbawicielem,  MOIM Mesjaszem i MOIM Odkupicielem. Powiedzcie Mu to, proszę. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s